Dysk przenośny 2 TB. Mobilny, wytrzymały i w pełni bezpieczny!

Jaki powinien być idealny dysk przenośny? Przede wszystkim mobilny, lekki i poręczny, ale również wytrzymały, aby mógł znieść trudy codziennego użytkowania. Musi być również bezpieczny, aby zapisane w nim dane nie trafiły w niepowołane ręce. Przykład? Seria przenośnych dysków SSD T7 od Samsunga!

Dysk pSSD to pewne rozwiązanie!

Przechowywanie plików w chmurze sprawdza się w określonych warunkach. Przede wszystkim wtedy, gdy chcesz mieć dostęp do dokumentów zarówno w pracy, jak i w domu z różnych urządzeń. Synchronizacja niewielkich ilości danych w chmurze bywa przydatna i praktyczna, ale czy zawsze się sprawdza? Wystarczy brak dostępu do Internetu lub chęć synchronizowania dużych plików lub większych ilości danych, a wtedy pojawiają się spore problemy. Bardzo szybki przenośny dysk SSD to najpewniejsze rozwiązanie. Możemy mieć je zawsze przy sobie, uzyskać dostęp do danych niemal z każdego urządzenia, nawet poza zasięgiem sieci. W pracy, podłączamy go do służbowego sprzętu i pracujemy normalnie zapisując dane na dysku pSSD Samsung, a po pracy odpinamy, chowamy do kieszeni i zabieramy do domu, by dopracować projekt.

Przestrzeń? Nawet 2 TB szybkiej pamięci pSSD, która jest dostępna zawsze i wszędzie. Kupujesz raz i korzystasz bez limitów, co w przypadku usług dysku w chmurze nie bywa tak oczywiste. Poza tym wspomniana konieczność dostępu do sieci i opłacenia miesięcznego abonamentu. W dyskach przenośnych SSD nie ma takich problemów.

Szybki, bezpieczny i stylowy!

Przykładowo dysk przenośny Samsung SSD T7 o pojemności 2 TB jest lekki, szybki, wytrzymały i stylowy. Konieczność zapisania dużej ilości danych? Z tym nie będzie problemu, bowiem transfer danych podczas kopiowania, przy użyciu dodanego do zestawu kabla USB Typu C, to nawet 1050 MB/s. Poza tym dysk waży zaledwie 58 gramów i mierzy 85 x 57 mm przy grubości zaledwie 8 mm, więc zabierzesz go ze sobą nawet w kieszeni koszuli. Jest mniejszy i lżejszy od smartfona! Właśnie – smartfon! Jeśli nie masz przy sobie komputera, a musisz wysłać plik zapisany na dysku przenośnym SSD, możesz podłączyć go do urządzenia za pomocą kabla USB Typu C! Dysk Samsung T7 posiada port USB Typu C i jest kompatybilny z większością urządzeń, zarówno najnowszych smartfonów z portem USB Typu C, jak również starszych komputerów z portami USB Typu A – wystarczy wybrać odpowiedni kabel transferowy dołączony do zestawu.

 

Artykuł powstał w ramach współpracy płatnej z Samsung Electronics Polska.

Powiązane tematy

Pozostałe

Dyski zewnętrzne a pojemność. Jaka pojemność będzie najlepsza?

Dyski zewnętrzne różnią się prędkością przesyłania danych, interfejsem oraz pojemnością oraz innymi parametrami wewnętrznymi i zewnętrznymi.[PKM/E3]  Pojemność zewnętrznych dysków to parametr, na który kupujący zwracają największą uwagę, bo większa pojemność, to więcej miejsca do przechowywania plików. Jaka pojemność dysków zewnętrznych będzie optymalna: 500 GB, 1 TB czy 2 TB? Co jeszcze warto wziąć pod uwagę […]

Czytaj dalej
Pozostałe

Czy istnieje odpowiedni aparat do zdjęć nocnych? Poznaj Samsung Galaxy s22+

Może się wydawać, że zdjęcia nocne wymagają wykorzystania profesjonalnego sprzętu. Drogie aparaty i kamery na pewno mogą zaoferować nam doskonałą jakość obrazu i nagrywanie dobrze doświetlanych kadrów, ale w dzisiejszych czasach świetnej jakości fotografie wykonane późną porą są już dostępne dla wszystkich. Sprawdź, czy Samsung Galaxy S22+ to model, który sprawdzi się w Nightografii!  Czy […]

Czytaj dalej