Uszkodzenie sprzętu łazienkowego zwykle następuje niespodziewanie i stanowi spory problem dla klienta. Zepsute urządzenie być może nie chce wirować, grzać czy wypuszczać wody, stuka podczas pracy, a w najgorszym razie może nawet przeciekać. Niekiedy uszkodzona pralka jest już nie do odratowania, ale często problem stanowi prosta do naprawy usterka. Wprawny mechanik, którego specjalnością jest właśnie serwis i naprawa pralek, potrafi szybko zdiagnozować problem i ocenić, czy uszkodzone urządzenie opłaci się serwisować.

Jak wzmocnić sygnał Wi-Fi?

Każdy warsztat, którego specjalność to naprawa AGD, przyjmie do naprawy zepsutą pralkę. Jeśli urządzenie wciąż jest na gwarancji, trzeba skorzystać z usług serwisu autoryzowanego, natomiast w przypadku starszej pralki nie ma takiej konieczności. Z jednej strony, w certyfikowanym warsztacie otrzymamy nowe, oryginalne części zamienne, ale z drugiej, mechanik „złota rączka” potrafi często naprawić nietypowe usterki, z którymi nie radzą sobie serwisy sieciowe dedykowane reperacji AGD.

Warto skontaktować się z mechanikiem, który przyjedzie do klienta i na miejscu oceni, czy da się zreperować daną usterkę oraz oszacuje koszty usługi. Niekiedy naprawa pralek opłaca się znacznie bardziej, niż ich wymiana na nowsze modele. Warto dbać o pralkę i użytkować ją zgodnie z zaleceniami producenta, tak aby po naprawie bez problemu służyła jeszcze przez kilka lat, zwłaszcza. że starsze modele AGD często dłużej działają.

Posted in AGD